Inzeráty na jednom mieste

Ak potrebujete niečo kúpiť mnohokrát nie je čas na prezeranie viacerých stránok. Jednoducho chcete mať čo najviac inzerátov k dispozícii na jednom mieste, aby ste sa zbytočne nezdržiavali. Často sa zo stránok vytráca praktickosť, ponuky sú zamerané len na jednu oblasť a vy tak strácate prehľad. Existuje však aj burza, kde je zoskupených viacero odlišných inzerátov vďaka čomu máte autá, domy alebo prácu na jednom mieste.

Hľadáte si prácu?

Prieskumy dlhodobo ukazujú, že najobľúbenejší spôsob hľadania nového pracovného miesta je práve prostredníctvom internetu. Niet sa čomu čudovať – ponuky sú dostupné z pohodlia domova. Okrem toho môžete zasielať viacero životopisov naraz aby ste tak zvýšili svoje šance a získali danú pozíciu.

Ďalším miestom, ktoré zhromažďuje voľné pracovné miesta, je burza práce. Zahŕňa nielen pozície na voľný úväzok, ale tiež prácu z domu ktorú zaiste ocenia predovšetkým mamičky alebo ženy v domácnosti momentálne bez práce. Privyrobenie si nie je na škodu, len treba vedieť kde ponuku hľadať.

Autá, nehnuteľnosti

Kúpa auta a kúpa nehnuteľnosti majú čosi spoločné, a to fakt, že ide o nemalé finančné prostriedky vrazené do niečoho, čo ste doteraz nepoznali. Ak ste zdedili dom po babičke alebo auto po otcovi dobre poznáte stav a viete si aspoň približne predstaviť náklady spojené s údržbou a opravami, no keď kupujete dom od cudzích ľudí netušíte nič o skrytých “chybách”.

V ponuke sa preto treba vedieť zorientovať – mať po ruke šikovného makléra, porovnávať sumy a robiť kompromisy. Možno nebudete mať byt v centre mesta a vaše auto nezoženiete v plnej výbave, na druhej strane však zaplatíte menej. Rozhodne sa však netreba spoliehať len na autobazár či realitnú kanceláriu. Vždy si pozrite aj iné inzeráty, napríklad v novinách alebo na burze. Burza áut vám dáva čas na premyslenie, môžete si ponuky v pokoji doma pozrieť a všetko dobre zvážiť, kontaktovať majiteľa a dohodnúť si obhliadku naživo. Rovnako aj pri kúpe nehnuteľností potrebujete čas a zdravý úsudok. Na porovnanie ponúk je dobrá i reality burza. Dá vám čas, sumy môžete bez unáhlenia porovnať a napokon zúžiť výber len na hŕstku bytov ktoré si chcete skutočne pozrieť aj osobne. Bez nátlaku či ponáhľania sa.

Kategória : Články

Poslať známemu

Kontaktovať predajcu

TOPlist TOPlist