Kde vyberať nehnuteľnosti?

Nehnuteľnosť je pomerne veľká investícia, a preto ju nekupujete deň čo deň. Čím viac peňazí je v hre, tým viac môžete prehrať, ak nebudete obozretní. Pri kúpe nehnuteľnosti – bytu či domu – by ste nemali podceňovať žiadne kľúčové momenty. Nekupujte vilu vo vreci. Ako kúpiť vhodný byt či dom, ktorý bude vyhovovať vašim požiadavkám? Najprv musíte vybrať tú správnu nehnuteľnosť.

Ak plánujete kúpu vlastného bývania, bezpochyby stojíte pred zásadným rozhodnutím, či vyhľadávanie a rokovania o kúpe nehnuteľnosti zveriť do rúk realitného makléra. Kvalitná realitná kancelária s profesionálnym prístupom zaistí vyhľadávanie optimálnych nehnuteľností podľa špecifických želaní klienta. Skúsený a trhu znalý realitný maklér s kupujúcim konzultuje výber nehnuteľností. Cieľom je, aby konečné rozhodnutie viedlo k maximálnej spokojnosti. Realitné kancelárie organizujú tiež prehliadky vybraných nehnuteľností, zaisťujú právne dokumenty, notárske a advokátskej úschovy a ďalšie služby spojené s kúpou nehnuteľností.

NARKS združuje realitné kancelárie

Národná asociácia realitných kancelárií Slovenska (NARKS) je asociácia, ktorá združuje pestrú škálu realitných agentúr. Hlavným cieľom tejto asociácie je poskytnúť na tuzemskom realitnom trhu kvalitné služby na vysokej úrovni. Asociácia v roku 2001 spustila tiež realitný portál Reality.sk, kde potenciálni kupujúci môžu vyhľadávať byty a domy na predaj, rovnako ako možnosť vyhľadávať prenájom bytov, najmä potom prenájmy bytov v Bratislave či treba môžete veľmi ľahko vyhľadať byty na predaj v Trnave. Tu vkladajú inzeráty takmer všetky realitné agentúry, ktoré sú členmi NARKS.

Ponuku realitného trhu môžete preskúmať z pohodlia svojho domova prostredníctvom portálu Reality.sk. Realitná webová stránka sa honosí bohatou ponukou nehnuteľností. Stačí cez prehľadný vyhľadávací formulár zadať potrebné parametre. Potom sa vám ponúknu domy a byty na predaj, ktoré zodpovedajú vašim požiadavkám. Môžete si vyberať podľa lokality, regiónu, dispozície, ale tiež podľa rozlohy či ceny.

Reality Košice sú stále vyhľadávanejšie

Vysoká koncentrácia ľudí je v druhom najväčšom meste Slovenska – v Košiciach. Jedná sa o obchodné, kultúrne a finančné centrum na východe Slovenska. Nie je teda divu, že sú nehnuteľnosti Košice tak vyhľadávané. Táto metropola ponúka nehnuteľnosti v samotnom centre, ba dokonca aj v pokojných častí obklopených zeleňou. Hlavnou výhodou väčších miest je, že môžete mať všetko na dosah ruky. Občianska vybavenosť je pestrejšia než v malých obciach.

Či už preferujete priestranný rodinný dom na okraji mesta či v malej útulnej obci, alebo luxusný byt v centre, pozrite sa na ponuku presláveného realitného portálu Reality.sk. Akonáhle si zamilujete niektorú nehnuteľnosť z obrázku, nebojte sa kontaktovať príslušnú realitnú kanceláriu a požiadať si o prehliadku vysnívaného bývania. Môžete bývať kdekoľvek na Slovensku – od Košíc, cez Bratislavu, až po Trenčín.

Kategória : Články

Poslať známemu

Kontaktovať predajcu

TOPlist TOPlist