Luxusné bývanie vo zrube

V stavebnom priemysle pôsobí veľa spoločností s rôznorodou ponukou služieb. Ak hľadáte vhodnú firmu na výstavbu zrubového domu, dovoľujeme si vám predstaviť spoločnosť Gasparik s.r.o., ktorá má významné postavenie na slovenskom trhu. Pýši sa bohatými a dlhoročnými skúsenosťami v tejto oblasti. Jej portfólio služieb zahŕňa realizáciu drevostavieb, zrubov, nábytku na mieru, bambusových podláh, protihlukových stien a v neposlednom rade služby v lesníctve. V nasledujúcich riadkoch sa pozrieme na zruby od tejto firmy.

Veľké obľúbenosti sa v posledných rokoch teší zruby. Majú oveľa vyššiu akumulačnú schopnosť ako rámové drevostavby, čím je zaistená vysoká energetická úspora. Čím väčší je priemer použité guľatiny, tým je zaistený lepší tepelný odpor objektu. V porovnaní s pálenou tehlou smrekové drevo sľubuje až štyrikrát väčší tepelný odpor. Z dlhodobého hľadiska sa teda investície do zrubu mnohonásobne vráti.

Kvalitné a štýlové zruby

Drevo je tradičný a štýlový materiál, ktorý nikdy nevyjde z módy. K stavbe zrubu sa používajú prírodné materiály najvyššej kvality. Spoločnosť používa vysoko kvalitný profilovaný hranol, nie druhoradé drevo, čím je zaistená dlhá životnosť budovy. Drevený materiál je ošetrený tiež proti škodcom.

Veľa záujemcov sa obáva vyššieho rizika požiaru. Moderné technológie sú natoľko dokonalé, že požiarna odolnosť zrubov je rovnaká, v určitých prípadoch dokonca vyššia, ako u klasických murovaných objektov. Po masívnom zrubu s veľkými presklenými plochami túži každý milovník prírodného materiálu.

Slovenská spoločnosť Gasparik s.r.o. s viac ako dvadsaťročnou tradíciou pristupuje ku všetkým svojim klientom individuálne. Ak sa chcete inšpirovať, môžete sa pozrieť na už zrealizované projekty tejto firmy na internetových stránkach Gasparik.cz.

Kategória : Články

Poslať známemu

Kontaktovať predajcu

TOPlist TOPlist