Nájdite si nový domov trendové byty na Prahe 9

Praha je tradične najobľúbenejší lokalitou na bývanie. Sťahuje sa tu stále viac ľudí a tí tu hľadajú nový domov. Developerské spoločnosti nezaháľajú a vďaka nim vznikajú v hlavnom meste rozsiahlej bytovej výstavby, ktoré ponúka rad moderných a trendových bytov. Vďaka nim sa zatraktívňujú danej lokality v Prahe a vytvára sa aj nové mestské štvrte. V dnešnom článku sa zameriame na lokalitu Praha 9, ktorá je rozšírená hneď o niekoľko zaujímavých rezidenčných projektov.

O lokalite Praha 9

Mestská časť Praha 9 sa skladá z historických štvrtí ako sú Vysočany, Prosek, Střížkov, Hloubětín, Hrdlořezy a časť Libne. Vo všetkých týchto častiach Prahy 9 sa nachádza niekoľko starších i nových bytov na predaj, rovnako tak ako komerčné priestory, v Prahe je o ne všeobecne tiež veľký záujem. Lokalita má perfektnú občiansku vybavenosť a dopravná dostupnosť, pričom je stále rozširovaná a zveľaďovanie. Konkrétne v častiach Prosek a Vysočany sa nachádzajú dva nové developerské projekty, ktoré Prahe 9 zaistí ďalšie možnosti nového bývania pre obyvateľov.

Harfa Park V – ďalšie nové byty vo Vysočanoch


Prvý rezidenčný výstavbou v centre Vysočian je projekt Harfa Park. Bol realizovaný už v 4 etapách, z čoho prvá bola dokončená v roku 2007 a pre veľký úspech teraz prebieha už piata etapa. V predaji je široká ponuka voľných novostavieb, rovnako tak ako byty na predaj. Praha 9, časť Vysočany, získa ďalších nových 130 bytov o dispozíciách 1+kk ( od 38 m2 ) až po 4+kk ( do 119 m2 ). Projekt Harfa Park V bude tvoriť jeden rezidenčný dom o troch sekciách, ktoré bude uzatvárať vnútrobloku s cestičkami, verejnou zeleňou a záhradkami prízemných bytov. Každý byt bude mať balkón, terasu či lodžiu. Pre váš automobil bude pripravené parkovanie v garážach či na garážových stojiskách. Miestni obyvatelia môžu využívať priľahlá športoviská, ihriská, supermarket, večierka, kaderníctvo a ďalšie.

Prosek Park V – nové byty Praha 9

Ďalším úspešným developerským projektom v Prahe 9 je Prosek Park, ktorý sa nachádza vo štvrti Prosek. Momentálne prebieha takisto piata etapa, ako v prípade skôr uvedeného rezidenčného projektu Harfa Park. Moderné byty Praha 9 sú v predaji už tento rok a stále ich je niekoľko k mání. Prosek Park V tvoria jeden rezidenčný dom s celkovým počtom 104 bytov. Menšie 1+kk sú ideálne pre slobodné páry či single. Pre rodiny s deťmi sú vhodnejšie väčšie dispozície, tie najrozľahlejší 4+kk, disponujú veľkosťou do 118,6 m2. Byty budú vybavené základným vybavením, pričom je výhodou možnosť variabilného riešenia priestoru. Vy samotní sa teda môžete na konečnej podobe bytu podieľať. Parkovanie je možné v garážach, prípadne na vonkajších stojiskách. Pre obyvateľov komplexu sa plánuje vytvorenie zelenej záhrady a parku medzi jednotlivými vnútrobloku domov. Tu si budete môcť oddýchnuť na čerstvom vzduchu a vaše deti budú mať bezpečný vonkajší priestor na hranie. Z bytu to budete mať 1. Mine chôdza na autobus a 3 min. na metro. V centre Prahy môžete byť už za 15 minút. Vďaka svojej kvalitnej občianskej vybavenosti je Prosek vyhľadávanou lokalitou pre bývanie.

Kategória : Články

Poslať známemu

Kontaktovať predajcu

TOPlist TOPlist