Najpredávanejšie nové byty v Prahe 4

Zátiší Hodkovičky

Predstavujeme Vám Zátišie Hodkovičky, elegantné a funkčné bývanie v Prahe 4, v tesnom susedstve rozsiahleho lesoparku nad malebným údolím Zátišského potoka. Päť komorných vila domov s novými bytmi je navrhnuté podľa najnovších architektonických trendov. Domy stoja vo svahu medzi ulicami Na Lysinách a Pod lyzín v tradičnej pražskej rezidenčnej štvrti Hodkovičky známe svojou prvorepublikovú vilovú zástavbou.

Bývanie v nových bytoch Zátišie Hodkovičky je ideálne predovšetkým pre aktívne rodiny s deťmi. V tesnej blízkosti je základná škola aj materská škôlka, rozľahlý lesopark priamo nabáda k príjemnej prechádzke čí prechádzke na bicykli, neďaleko je Golf & Country Club Hodkovičky a športový areál HAMR – Sport. Za nákupmi dôjdete pohodlne autom do neďalekej nákupnej galérie Plaza Novodvorská.

Pri návrhu všetkých piatich vila domov sme mysleli nielen na ich vnútorné usporiadanie bytov, ale aj na zodpovedajúce využitie spoločných častí pozemku. Domy sú preto umiestnené tak, aby medzi nimi vznikol súkromný priestor s detským ihriskom. Pokojný parčík prístupný iba z jednotlivých domov využijete nielen pre voľné chvíle s deťmi, ale umožní aj prirodzené utváranie dobrých susedských vzťahov, ktoré sú jedným z dôležitých predpokladov komfortného bývania. Bezpečie objektu zabezpečuje kamerový systém, ktorý sníma vstupy do všetkých domov.

Nový byt v rezidencii Zátišie Hodkovičky Vám zabezpečí pohodlné rodinné bývanie v atraktívnej lokalite Prahy 4 a bude zárukou perspektívneho a bezpečného uloženia Vašich financií.

Byty Vivus Kamýk

Vivus Kamýk ponúka kľudné bývanie blízko prírody, s dobrou dostupnosťou a občianskou vybavenosťou, ktorú ešte rozšíri supermarket Spar budovaný ako súčasť projektu. Vivus Kamýk je dvouetapový projekt polyfunkčných bytových domov v lokalite Praha 4 Kamýk. Architektonická kompozícia je vytvorená z dvoch samostatných objektov, medzi ktorými sa nachádza verejný priestor s parkoviskom. Vyššia z objektov / objekt A / v nárožnej polohe pri križovatke ulíc Marianska – U Kamýku vytvára lokálnu dominantu a silný akcent, ktorý pohľadovo uzatvára os oboch ulíc. Z vyšších poschodí je krásny výhľad na panorámu Prahy i údolia Vltavy. Nová stavba je proporčne vyvážená a dotvára tak celkový charakter lokality adekvátne novým možnostiam výstavby.

Kategória : Články

Poslať známemu

Kontaktovať predajcu

TOPlist TOPlist