Novostavba Praha 10: predaj bytov z druhej etapy zahájený

Každý, kto aktuálne hľadá skutočne pekné bývanie za mimoriadne výhodných podmienok, by mal zbystriť pozornosť. Jeden z najoriginálnejších developerských projektov na území hlavného mesta totiž začal predaj bytov z druhej etapy. Ak chceme projekt novostavby v Malešiciach čo najvýstižnejšie charakterizovať, nebude nám stačiť jedna veta. Ale ak mienite nájsť miesto, ktoré vám bude domovom najbližších niekoľko – možno desiatok – rokov, iste zvažujete viac alternatív a budete sa rozhodovať na základe starostlivého uváženia, takže rozhodne nebude na zahodenie oboznámiť sa s projektom podrobnejšie.

Môžeme povedať, že hlavným cieľom, ktorý si stanovili jeho tvorcovia, bolo nájdenie dokonalého kompromisu medzi výhodami, ktoré prináša rušné veľkomesto, a pokojným prírodným prostredím, v akom by si priala žiť väčšina ľudí, či už jednotlivcov, mladých dvojíc alebo rodín s deťmi.

Naznačenému zámeru tiež zodpovedá voľba miesta. Malešice – Praha 10 patrí medzi typické rezidenčnej štvrti, teda pokoj a dostatok zelene tu nie sú prekvapením. Iba niekoľko sto metrov od areálu nájdete Malešická park s detským ihriskom, na ktorého opačnom konci ústi cyklotrasa vedúca až na Prosek. Ďalšie zelenou oázou je potom Botanická záhrada Malešice – Praha 10, jedna z iba troch botanických záhrad hodných tohto označenia v celej Prahe.
V súlade s ideou harmonického prepojenia prírody a pohodlného mestského bývania so všetkým komfortom modernej doby, bola vytvorená unikátna urbanistická koncepcia aj architektúra samotných budov. Domy tak majú zatrávnenej strechy a strešné záhrady, do fasád sú zasadené vyrastené stromy a špeciálna konštrukcia umožňuje pokrytie fasád popínavými rastlinami.

V bezprostrednom okolí nájdete prakticky všetku občiansku vybavenosť vrátane polikliniky, lekárne, základných a stredných škôl, škôlky, divadlá a dobrých reštaurácií.
Lukratívne komerčné plochy, ktoré sa nachádzajú vo všetkých prízemných priestoroch, ponúknu skvelú príležitosť podnikateľom a zabezpečí ďalšie služby obyvateľom ako napríklad supermarket a spa / wellness zariadenia.

Pokiaľ ide o dopravnú dostupnosť, novostavba Praha 10 leží cca 10 minút jazdy autom od centra a výborná je aj dostupnosť MHD. Pokoj a bezpečie zaisťuje stála stráženie a monitoring vonkajších aj vnútorných priestorov.

Ďalšie podrobnosti a fotografie na www.ziprealty.cz.

Kategória : Články

Poslať známemu

Kontaktovať predajcu

TOPlist TOPlist