Partneri

Linky

Odkazy

Výmena odkazov

Chcete byť aj Vy našim partnerom? Kontaktujte nás.

Rodinné domy

Reality

Ubytovanie

Exteriér

 • Kvalitní zahradní lavičky a houpačky vám přináší Kovokrab.cz – zahradní nábytek.

 • Zahradnictví flos Praha – prodej rostlin, zahrady na klíč

 • Společnost Kružík s.r.o. je popredným výrobcom a predajcom priemyselných a garážových brán. Garážová vrata sú vyrábané tak, aby vyplnila všetky typy otvorov a zamedzilo sa tak úniku tepla z budovy.

 • Firma Vycpálek, jeden z najväčších predajcov stolárskeho a stavebného reziva v stredných Čechách. V sortimente nájdete okrem paluboviek, plotoviek a hranolov tiež OSB desky.

 • Výrobca a predajca záhradných krbov a udiarní Norman ponúka širokú škálu dizajnových krbov a udiarní.Venkovní krbysa stanú ozdobou pre vašu záhradu a spestrením záhradných párty a posedenie.

Interiér

Služby

 • Účtovníctvo – outsourcing, poradenstvo – Accace

 • HrubyMoving – sťahovanie Praha.

 • Maliari Praha Bezděk ponúka maľovanie izieb a kancelárií v oblasti Prahy a okolia. Maliari Bezděk ponúka okrem maliarskych a lakovníckych prác aj rekonštrukcie interiérov.

 • Spoločnosť Svitap ponúka nielen na predaj, ale aj k prenájmu párty stany a haly . Montované haly a párty stany vynikajú svojou jednoduchou výstavbou, ako aj širokým celoročným využitím.

 • Corro Bohemia sa špecializuje okrem hydroizolácií aj na likvidáciu azbestu. Corro má dlhoročné skúsenosti so sanáciou budov s výskytom azbestu, ktorý patrí medzi hlavné karcinogény. Azbest je starostlivo zpouzdřen a potom sú miestnosti a ich vzduch kompletne očistený od nebezpečných azbestových vlákien.

 • Profima vykonáva rekonštrukcie kúpeľní a bytov v panelových a murovaných domoch. Profima zaistí rekonštrukcie bytových jadier od 9 ti do 20 tich pracovných dní. Firma ponúka aj služby interiérového architekta.

Ostatné

Advokátska kancelária Bratislava vám poskytne kvalitné právne poradenstvo v rôznych právnych oblastiach rýchlo, účinne a profesionálne. Využite aj vy jej služby.

Hliníkové dvere predstavujú ideálnu alternatívu pre plastové dvere. Poskytnú vám dokonalý komfort a pohodlie vo vašom domove.

Nákup zlata – nakupujte investičné zlato od dôveryhodného a spoľahlivého obchodníka. Investovanie do zlata je vynikajúci spôsob na uchovávanie hodnoty vášho majetku.

Reality Bratislava – chceli by ste predať alebo kúpiť nehnuteľnosť v Bratislave a potrebujete pomoc? Kontaktujte osobného realitného makléra, ktorý vám zo všetkým rád pomôže.

Prihláste sa na jazykové kurzy Bratislava v jazykovej škole TopEnglish. Naučíme vás anglicky a nemecky 4x rýchlejšie.

Pracovné ponuky z celého územia slovenskej republiky. Nájdite si prácu, ktorá je pre Vás ako stvorená.
Ubytovanie na Slovensku odporúča VisitSlovakia.com
Střešní nosiče
Párty stany
Hubení vos
Dlažba mramor
Žaluzie
Výroba, prodej a servis zastiňovací techniky se zaměřením na markýzy, rolety, všechny typy žaluzií a sítí proti hmyzu.
Středící kroužky
Hubení hlodavců
Dveře Sapeli
Štěnice kousnutí
Vyklízení kanceláří

Poslať známemu

Kontaktovať predajcu

TOPlist TOPlist