Podolské Schody – bývanie blízko centra Prahy

Zháňate bývanie blízko centra Prahy, pritom v pokojnejšej lokalite, blízko prírody, športu i odpočinku? Máme pre Vás nový developerský projekt Podolské Schody. Termín dokončenia je predpokladaný na koniec roka 2015. Príďte si teda už teraz vybrať svoj nový domov.

Čo Vám môžu Podolské Schody ponúknuť?

Ateliér Šesták a Skutok architecture pre Vás pripravili v roku 2012 tri bytové domy v Sinkulova ulici v Prahe 4. V roku 2014 celý projekt odkúpila spoločnosť Crestyl. Projekt je teraz realizovaný s úpravami Ing. Arch. Chmelař, ktorý je teraz tiež ako supervízor celého projektu. Vzhľadom k okoliu došlo k redukcii projektu na domy iba dva, aby okolie nepôsobilo ako sídlisko, ale útulné domovy v zeleni. Zrealizované tu bolo 21 bytov o veľkostiach 1 + kk až 5 + kk s vlastnými parkovacími miestami. Každý byt má originálny koncepciu a dizajn. Navyše dokonalý výhľad na rieku zaistí luxusné bývanie v prírode.

financovanie

Prvá splátka je formou rezervačného poplatku a to je CZK 100.000,00. Potom skúsení hypotekárny špecialisti pripravia hypotekárne financovanie s radom výhod a tým ušetríte desiatky tisíc korún. Maklér Vám tiež pomôže vybaviť všetky potrebné dokumenty, zastúpi Vás pri rokovaniach s bankou, katastrom nehnuteľností. Ušetríte nielen peniaze, ale predovšetkým drahocenný čas.

Crestyl

Spoločnosť Crestyl pôsobí na našom trhu od roku 1996 a má za sebou mnoho úspešných projektov pre rezidenčné, ale aj komerčné účely. Dokazuje to napr. Projekt DOCK v Libni, alebo Barrandov Hills nad Prokopským údolím. Splní teda aj tie najnáročnejšie požiadavky všetkých svojich klientov. Spoločnosť kladie dôraz na to, aby všetky projekty boli originálne a zároveň mali trvalú hodnotu. … čítaj viac

Kategória : Články

Poslať známemu

Kontaktovať predajcu

TOPlist TOPlist