Predávate nehnuteľnosť v Lučenci?

Mesto Lučenec je naozaj krásne a obyvateľom má čo ponúknuť. Ak tu predávate nehnuteľnosť vyzdvihnite to, čo je na nej dobré, a podľa toho stanovte cenu. Obvykle sa cena zvykne navýšiť, aby sa potom mohla prípadne zjednať s potenciálnym kupujúcim na nižšiu, pre vás však stále zaujímavú.

Staršia nehnuteľnosť?

Spravidla bývajú staršie nehnuteľnosti v Lučenci o čosi lacnejšie než novšie. Ide nielen o pôvodný stav nehnuteľnosti, ale často aj o samotný panelák. Staršie obytné budovy nevzbudzujú dobrý dojem, mnohokrát nie sú nájomníkmi dobre spravované čo sa negatívne odráža na ich vzhľade. Staršia nehnuteľnosť, najmä ak je v pôvodnom stave, vyžaduje od nového majiteľa nemalé finančné prostriedky na rekonštrukciu. Preto býva cena nižšia.

Tieto fakty však nemusia byť pravidlom. Staršie reality v Lučenci vieme nájsť aj za vyššie ceny. Pokiaľ vlastníte staršiu ale zrekonštruovanú nehnuteľnosť, a navyše sa nachádza v dobrej lokalite vedzte, že ju budete môcť pokojne predať aj za vyššiu cenu. Už len dobrá lokalita vám zdvihne cenu, preto ak máte byt v centre mesta, jeho cena je logicky vyššia. Pri predaji ohodnoťte svoj byt alebo dom adekvátne situácii na trhu. Pozrite si ceny iných, podobných realít a v rozhodovaní si pokojne nechajte poradiť aj od makléra.

Realitná kancelária

Priamy predaj bez realitnej kancelárie nie je najlepším riešením. Seriózna realitná kancelária v Lučenci vám nielen sprostredkuje predaj, ale poskytne tiež adekvátne poradenstvo a zabezpečí všetky právne záležitosti týkajúce sa predaja. Vyberajte si kanceláriu s tradíciou, rozhľadom a dobrý menom.

Predaj prostredníctvom makléra je zárukou, že vaša nehnuteľnosť bude inzerovaná a ponúkaná, čím zvýšite jej šance na predaj. Navyše pri samotnom predaji máte istotu, že zmluvy budú v poriadku, vami požadovaná suma bude naozaj vyplatená a čakanie na úradoch sa vás nebude týkať. Minimum starostí tak zostane na vašej hlave.

reality-exkluziv

Kategória : Články

Poslať známemu

Kontaktovať predajcu

TOPlist TOPlist