Rodinné domy Chýně – Slunečné údolí

Projekt RD Chýně, ktorý rešpektuje nízkoenergetický štandard, je realizovaný v Slunečném údolí, ktoré sa rozprestiera v pokojnej časti obce Chýně. K zakúpeniu sú moderné rodinné domy o dispozíciách ako 4+kk, tak aj 6+kk. Nízkoenergetické rodinné domy sú zasadené do ojedinelého prostredia v pokojnej lokalite Prahy. Nehnuteľnosti sú obklopené zelenými plochami, ktoré sa stávajú útočiskom tunajších obyvateľov po náročnom pracovnom dni. Rodinné domy Chýně s priestrannou záhradou ponúkajú perfektnú možnosť, ako tráviť voľný čas so svojimi blízkymi.

Atraktívna lokalita bez ruchu veľkomesta

Obec Chýně je čiastočne obohnaná lúkami, v ktorých kontraste stojí zelené lesy. Tunajšia príroda teda nabáda k romantickým prechádzkam. Na svoje si prídu aj milovníci aktívneho odpočinku, pretože okolie je pretkané množstvom cyklotrás. Developerský projekt RD Chýně je vybudovaný neďaleko veľkomesta, ale pritom tu obyvatelia oceňujú absencii mestského ruchu. Samozrejmosťou je bohatá občianska vybavenosť a perfektný dopravná dostupnosť.

Čím rodinné domy zaujmú?

Jednotlivé nízkoenergetické rodinné domy ponúka možnosť ich zariadení na kľúč. V domoch sú dokončené všetky povrchové úpravy, pričom najčastejšie je použité lamino a dlažba. Ale developer sa rozhodne nebráni prianiam a predstavám budúcich obyvateľov.

Jednou z dominánt každého domu je nadštandardne vybavená kúpeľňa. Pri výbere sanitárneho vybavenia bol kladený dôraz na kvalitu, funkčnosť a v neposlednom rade aj na dizajn. V domoch nadchnú aj moderné interiérové ​​dvere, ktoré zaručujú maximálnu bezpečnosť.

Architekti a návrhári sa pri realizácii rodinných domov a zariaďovaní interiérov zameriavali hlavne na modernosť a kvalitu použitého materiálu. Vďaka tejto skutočnosti developerský projekt RD Chýně ponúka komfortné a nadštandardné bývanie neďaleko centra Prahy.

Kategória : Články

Poslať známemu

Kontaktovať predajcu

TOPlist TOPlist