V Prahe 8 vyrastú stovky nových bytov

Časť Prahy 8 – Dolní Chabry sa v nasledujúcom desaťročí značne rozrastie. Úspešná developerská spoločnosť Star Group tu tento týždeň zahájila predaj prvej etapy úplne nového rezidenčného projektu s názvom Nové Chabry. Prvá etapa ponúkne 88 krásnych bytov (lokalita Prahy 8 – Dolní Chabry) v komorných murovaných villadomoch o štyroch podlažiach.

Každý byt bude mať balkón alebo predzáhradku, navyše bude možné prikúpiť podzemné parkovacie státie a pivnica. Byty budú vybavené vo vyššom štandarde, tzn. napr drevenými euro oknami, dyhovanými dverami a podlahami, bezpečnostnými dverami a modernými obkladmi či dlažbami podľa vlastného výberu z niekoľkých sérií.

Keďže sa jedná o prvú etapu rozsiahleho projektu, byty sú spočiatku ponúkané za veľmi nízke ceny od 37 000 Kč/m2 (celkom tu vzniknú stovky nových bytov v niekoľkých etapách).

Developer v súčasnej dobe dokončil zbúranie pôvodného areálu a začal výstavu inžinierskych sietí a komunikácií. Samotná výstavba bytových domov by mala začať ešte tento rok, dokončenie prvej etapy je v pláne na jar 2015.

Súčasťou rozsiahleho areálu bude nová cyklotrasa, niekoľko ihrísk a športovísk pre predškolské deti, školákov, dospelých aj pre seniorov. U vjazdu do areálu bude už čoskoro zahájená výstavba materskej škôlky so 4 triedami a malého komerčného centra, kde nájdete reštauráciu, kaviareň, obchod, trafiku a ďalšie drobné služby.

Dolní Chabry sú všeobecne chápané ako luxusnejší vilová štvrť s výbornou dopravnou dostupnosťou do centra. Bezprostredne pri areáli je zastávka autobusu, stanica električky je umiestnená v dochádzkové vzdialenosti a metra sa dostanete cca 5 za minút. Výborné je tiež spojenie autom a to ako do centra mesta, tak aj na Pražský okruh.

Záruku kvality predstavuje aj samotný developer, spoločnosť Star Group, ktorá má za sebou úspešnú realizáciu tak výnimočných projektov, akými sú napr River Lofts, Kejřův Mlyn alebo Kejřův Park a Kejřův Park 2. Obľubu originálnych koncepciou bývania vytváraných týmto developerom dokazuje aj skutočnosť, že 70 % bytov v poslednom uvedenom projekte, ktorého definitívne dokončenie je plánované na zimu 2013, už našlo svojich majiteľov.

Nové Chabry teda ponúkajú ideálnu príležitosť na získanie moderného bývania v Prahe za veľmi priaznivú cenu. Poskytnú vám kvalitné a bezpečné zázemie, či už patríte medzi mladé rodiny alebo ku staršej generácii.

Kategória : Články

Poslať známemu

Kontaktovať predajcu

TOPlist TOPlist