Vaše nové bývanie v Prahe 4 – už nemusíte hľadať inde !

Vaše nové bývanie v koti Braník – už nemusíte hľadať inde! Útulný domov, kvalita a bezpečia. To sú charakteristické znaky projektu nového bývania na Prahe 4, ktorý vyrastá v atraktívnej lokalite pražského Braníka. Projekt koncipovaný podľa vysokých fínskych štandardov v nadčasovom dizajne inšpirovanom severskými krajinami ponúka celkom 107 bytových jednotiek.

YIT Stavo fínsku proveniencie u svojich projektov nezaprie. Všetky totiž majú v názve fínskej slovo koti, ktoré znamená domov, ktorý svojim obyvateľom developer úspešne vytvára. Projektom Koti Braník rozširuje spoločnosť ponuku nového bývania o viac ako sto bytov na predaj v dispozíciách od 1 + kk až po 5 + kk. Rovnako ako väčšina ostatných projektov spoločnosti YIT Stavo bude aj Koti Braník postavený ako úsporný bytový dom s preukazom energetickej náročnosti budovy B. Znamená to, že bude veľmi šetrný k životnému prostrediu a zároveň bude prinášať ekonomické výhody pre svojich obyvateľov vďaka úspore prevádzkových nákladov. Koti Braník je typický aj severským poňatím bývania, zaujímavým dizajnom či využitím prírodných materiálov. Inšpiráciu Fínskom ukazujú okrem iného sauny. Tie sú nielen symbolom a neodmysliteľnou súčasťou fínskej národnej kultúry, ale aj bežným zariadením bytu či domu. Nemôžu preto chýbať ani v slovenských developerských projektoch YIT Stavo. Dôležitý je tiež prepracovaný servis pre klientov, ktorý je v severských krajinách na veľmi vysokej úrovni. V rámci programu “YIT 4U” čaká na zákazníkov YIT Stavo mnoho výhod vrátane služieb bytového architekta, zabezpečenie hypotéky aj poistenie, pomôcť s predajom existujúce nehnuteľnosti aj so sťahovaním.

Koti Braník, ktorého výstavba sa začala na jeseň minulého roka, vyrastá v lokalite Prahy 4 charakteristické svojou dobrou dopravnou dostupnosťou, množstvom zelene a kvalitné občianskou vybavenosťou. Novostavba je koncipovaná tak, aby spĺňala náročné požiadavky na bývanie. Okrem bytov klasických dispozícií v nej preto bude aj niekoľko jednotiek mezonetového typu so strešnými záhradami a terasami. Budúci majitelia si môžu voliť z rôznych štandardov vybavenia. Rezidenčný komplex Koti Braník – to je synonymum pre nové byty v Prahe s vysokou mierou súkromia a bezpečia. V Koti Braník sa Váš byt stane Vaším Hradom. Vaše ďalšie kroky k informáciám o novom bývaní v pražskom Braníku.

Nové bývanie v koti Braník je synonymom pre dizajn a vycibrený štýl

Projektom Koti Braník rozširuje spoločnosť YIT Stavo ponuku nového bývania v Prahe 4, koncipovaného podľa vysokých fínskych štandardov, o ďalších 107 bytových jednotiek postavených v nadčasovom dizajne inšpirovanom severskými krajinami. Koti Braník, ktorého výstavba sa začala na jeseň minulého roka, vyrastá v lokalite Prahy 4 charakteristické svojou dobrou dopravnou dostupnosťou, množstvom zelene a kvalitné občianskou vybavenosťou.

Projekt tvorí uzavretý areál štyroch bytových domov, ktorý poskytne záujemcom o bývanie v Prahe 4 celkovo 107 nových bytov na predaj v dispozíciách od 1 + kk až po 5 + kk. Developerský projekt Koti Braník je koncipovaný ako projekt spĺňajúci aj tie najnáročnejšie požiadavky na bývanie. Okrem bytov klasických dispozícií v ňom preto bude aj niekoľko jednotiek mezonetového typu so strešnými záhradami a terasami. Podľa fínskych tradícií bude zhruba 10 % bytov vybavených saunou. Budúci majitelia nového bytu si môžu voliť aj z rôznych štandardov vybavenia.

Koti Braník – nové byty v Prahe s vysokou mierou súkromia a bezpečia

kotibranik kúpeľňa HD 4000Uzavřený bytový areál poskytne obyvateľom maximálne súkromie a bezpečie. K dispozícii bude nepretržite fungujúci recepcie aj ostraha, vstupy do objektu budú na čip. Do vnútrobloku, ktorý vznikne spojením budov do uzatvoreného obdĺžnikového pôdorysu, budú umiestnené ako predzáhradky majiteľov prízemných bytov, tak aj vnútorné parková dvorana, ideálne pre odpočinok a relaxáciu. Prístup do všetkých častí komplexu bude navyše bezbariérový. Koti Braník – to je nielen dizajn, kvalita a bezpečie, ale aj atraktívna lokalita mestskej časti Prahy 4 na rozhraní Braníka a Hodkovičekv susedstve vilových štvrtí aj lesoparkov. Obyvateľom nových bytov na Prahe 4 sa tak naskytujú bohaté možnosti relaxácie a aktívneho trávenia voľného času – na cykloceste pozdĺž Vltavy, v športovom areáli v Braníku či trebárs na golfe v Hodkovičkách. Na dosah sú aj potrebné obchody a služby. Nechýbajú materská, základná ani stredná škola, supermarket, reštaurácie, lekáreň, banka či kultúrny dom s mestskou knižnicou. Noví majitelia sa budú môcť už sťahovať na jar roku 2014.

Získajte viac informácií o predaji nových bytov v Prahe 4 na www.ziprealty.cz.

Kategória : Články

Poslať známemu

Kontaktovať predajcu

TOPlist TOPlist