Vilky Buštěhrad, bývanie v blízkosti Prahy

Hľadáte pekné bývanie v zeleni a pritom v blízkosti Prahy? Vyberte Vilky Buštěhrad. Unikátny projekt Vilky Buštěhrad zabezpečuje predaj rodinných domov v blízkosti Prahy – západ neďaleko miest Kladna a Lidic. Developerská spoločnosť Doma je doma je hlavným aktérom celého projektu a ponúka na predaj rodinné domčeky prispôsobené podľa potrieb svojich klientov, navyše so špecifickými podmienkami financovania.

Celý projekt je rozdelený na 4 etapy, pričom prvá je už úplne vypredaná. Posledné voľné rodinné domy “Vilky Buštěhrad” sú však dostupné v druhej a tretej etape. V súčasnej dobe prebieha posledná realizácia štvrtej etapy a je zahájený jej predaj. Termín dokončenia je určený na marec 2014.

Zvoľte atraktívnu lokalitu s kľudným bývaním v zeleni

Lokalita Buštěhrad sa môže pochváliť 125 nízkoenergetickými rodinnými domčekmi holandského typu. Vilky v Buštéhrade sú ponúkané v dispozícií od 3+kk až po priestrannejšie 5+kk, ktoré sú skvele riešené aj pre obývanie viacgeneračnou rodinou. Kvalitné zateplenie a plastové okná s úsporným dispozičným riešením zaručujú nízkoenergetický štandard. Záhradka a dve parkovacie miesta pri každom domčeku sú samozrejmosťou. V blízkosti projektu Vilky Buštěhrad nájdete pre ideálnu relaxáciu a odpočinok celej rodiny prírodný park Ořešín. Môžete navštíviť najvýznamnejšiu pamiatku mesta Buštěhrad – Buštěhradský zámok.

Výborná dostupnosť – do Prahy za 20 minút

Kvalitná občianska vybavenosť je vytvorená zo siete verejných služieb – materská aj základná školaa, materské centrum Slniečko, večierka a nákupné strediská, lekárska ordinácia, reštaurácie a kaviarne sú na veľmi dobrej úrovni. Využiť môžete aj športové centrá na squash a bedminton či futbalové ihrisko, aquapark a zimný štadión.

Lokalita Buštěhrad ponúka naozaj atraktívne bývanie ako pre rodiny s deťmi, tak aj seniorov, ktorí už túžia po pokojnom a pritom ešte aktívnym spôsobu bývania.

Kategória : Články

Poslať známemu

Kontaktovať predajcu

TOPlist TOPlist