Zabudnite na desaťročia dlhov. Vyberte si hypotéku „ušitú“ pre vás

hypoteky-reality-winnersgroup

Doba, kedy by sme mali financie kedykoľvek a kdekoľvek neustále k dispozícií, je dávno preč a my hľadáme cesty , ktorými by sme si náš život mohli tak trochu odľahčiť. Vziať si hypotéku alebo iný úver na bývanie nie je najjednoduchším rozhodnutím. Nikto z nás sa nechce zadĺžiť na pár desaťročí, a to platí aj v jej prípade. Dôležité je preto zvážiť, ktorá hypotéka je pre nás najvhodnejšia a pri jej výbere zvážiť niekoľko faktorov.

Ako si vybrať správnu?

Naším prvým rozhodnutím je predovšetkým výber nehnuteľnosti. Na základe toho, akú nehnuteľnosť chceme vlastniť, zvažujeme aj možné príjmy a výdavky spojené s jej vlastníctvom. Podľa toho sa následne môžete rozhodnúť, akú sumu si chcete požičať.

Ďalej by ste mali prehodnotiť to, či si chcete vziať hypotéku na vlastné plecia, alebo budete mať spoludlžníka, resp. ručiteľa. Vo všeobecnosti by ste mali vedieť to, že vaše splátky by nemali presahovať 1/3 vašej čistej mzdy. Pre kvalitnú analýzu vhodnej hypotéky pre vás, môže byť dobrou cestou spoločnosť WinnersGroup.

Rozhodujúcim artiklom je taktiež to, či si chcete požičať na celú nehnuteľnosť, alebo len na jej časť. Práve od toho totiž závisí aj výška hypotéky. Väčšina bánk ponúka hypotéky bez ďalších poplatkov. Pozor by ste si však mali dať na skryté poplatky, ktoré banky neuvádzajú.

Hypotéka šitá na mieru

Slováci patria medzi opatrné bytosti, čo platí aj v možnosti vyjednávať. Niekedy je táto vlastnosť na škodu a práve pri takýchto situáciách by sa mohla hravo hodiť. Hypotéky od Winners Group patria medzi tie najvýhodnejšie.

Ak hľadáte optimálne riešenie a hypotéku „šitú na mieru“, ste na správnom mieste. Zabudnite na lákavé ponuky bánk so skrytými poplatkami. Na základe vašich požiadaviek bude pre vás vyhľadaná najvhodnejšia banka a tým pádom aj najvhodnejšie riešenie v prípade hypotéky.

foto: www.freedigitalphotos.net

Kategória : Články

Poslať známemu

Kontaktovať predajcu

TOPlist TOPlist